تبلیغات
HANGUK NAM - letter to kim kyu jong on his debut day

شارژ ایرانسل

فال حافظ


یکشنبه 1390/08/15
ن : ♥fahime♥ Coment ()

letter to kim kyu jong on his debut dayسلام سلام!!!!خوبید خوشید؟؟؟

امروز یه اپ اوردم با حال!!!!نامه ی مامان کیو توی اولین اجرای دابل اس شاید بعضی ها خونده باشن چون خیلی قدیمیه!!!اما من خودم تو هیچ سایتی ندیدم!!!ونخونده بودم!!!! اییی من که خوندم گریه ام گرفتخیلی قشنگ بود!!!من از مامی کیو خیلی خوشم اومد!!!خب خب بسته زودی برید بخونید!!!

 

ادامه +نظر فراموش نشه!

نامه ای از طرف مادر کیم کیو جونگ

گوهر قلب من کیو جونگ پسر دوست داشتنی و عزیز

انگار که دیروز بود که تو به دنیا امدی و بلند بلند گریه میکردی که مادر بزرگت گفت::""این نوه ی من چه صدای قوی دارد او میتونه در اینده خواننده بشه"".واو خیلی شاد و خوشحال بود وقتی من تو رو میبینم که رشد کرده ای بزرگ و عاقل شده ای و راه خود را پیدا کرده ای بسیار به تو افتخار میکنم و متشکر هستم.

تو در بالای میز تحریرت نوشته بودی"""رویای تو به تحقق خواهد پیوست البته اگر رویایی داشته باشی"""من خوشحالم که تو الان یک رویا و ارزو داری.اگر تو اون رویا رو برای خودت نگه داری وسخت کار کنی.به ارزو و رویای همیشگی خودت خواهی رسید. وقتی تو رو میبینم احساس شادی میکنم ولی از طرفی ناراحت هستم که نتوانستم به تو کمک کنم که ارزوت برسی.

وقتی تو کوچک بودی پدر و مادر مجبور بودند در طول شب کار کنند وصبح به خانه برگردند وقتی که تو فقط8 سالت بود وقتی که به دستان و اغوش گرم مادر احتیاج داشتی مجبور بودی که با ان دستان کوچکت غذا درست کنی واز خواهرت مراقبت کنی.

قلبم درد میگرفت وقتی تو رو میدیدم که ناگهانی به خاطر کابوس از خواب می پریدی پسرم کیو جونگ من همیشه به تو فکر میکنم وقتی باران می بارد.من اون روز هایی رو به یاد میارم که تو عادت داشتی توی روز های بارونی با چترت بیرون بری وبه تنهایی خواندن و رقصیدن رو تمرین کنی اون هم به خاطر رویایی که داشتی.

به طور ناخوداگاه وناگاه تو روز به روز رویایت رو بزرگتر کردی من حتی تو رو به کلاس های پیانو نفرستادم و مجبورت کردم که سخت درس بخونی من الان خیلی احساس بدی دارم.

تابستان سال گذشته تو تنهایی به سئول رفتی و وقتی که دیدم که تو مجبور بودی هم به تمریناتت برسی هم کار خونه انجام بدی هنوز اون علاقه اشتیاق و عشق رو نسبت به هدفت داری من واقعا سر بلند بودم ولی احساس بدی هم داشتم من به خاطر کار زیاد نتوانستم به خوبی از تو مراقبت کنم ولی تو هیچ وقت مرا ناامید و ناراحت نکردی و راه درست رو انتخاب کردی.

تو قلب خیلی مهربونی داری که تو رو قادر می سازه که به دیگران توجه وعشق داشته باشی تو به کارت خیلی علاقه داری تو بسیار تلاش کردی که به بهترین نحو ارزوت رو محقق کنی.

من واقعا به تو افتخار می کنم که داری ارزوت رو به حقیقت میرسونی بدون اینکه نشون بدی در همچین سنی خسته شدی.

همچنین پسرای من هیون جونگ هیونگ جون جونگ مین و یونگ سنگ فراموش نکنید که شما خوانواده های تون رو دارید و طرفدارانی که همیشه حمایتتون میکنندمن امید وارم همه شما سخت کار کنید و بهتریها شوید.

دوستتون دارم.