تبلیغات
HANGUK NAM - زوج جدید!

شارژ ایرانسل

فال حافظ


سه شنبه 1391/06/28
ن : ♥fahime♥ comment ()

زوج جدید![تصویر:  14343264185647636951.jpg]
یك زوج آیدل جدید متولد شده است . . .
عشق بین junjin از گروه shinhwa با 32 سال سن و park joo hyun از گروه SPICA با 26 سال سن شكوفا شده!!
این دو نفر یكدیگر رو از طریق دوستان و آشنایان مشتركشون ملاقات كردند و یك ارتباط صمیمی مانند ارتباط بین یك بزرگتر (ارشد) و كوچكتر داشتند كه این ارتباط امسال تبدیل به یك رابطه دوست.دخ.تر / دوست.پ.سر میشه!!!!! همون طور كه خودتون هم می دونین park joo hyun و گروهش SPICA امسال به تازگی كار خودشون رو شروع كردند و junjin به عنوان ارشد اغلب راهنمایی ها و مشورت های جدی و اساسی رو در مورد صنعت سرگرمی به اون می داده كه همین قضیه باعث ایجاد یك اعتماد دو طرفه بین اون دو نفر میشه و بعد برای مدتی تصویر پروفایل junjin به عكسی از خودش و park joo hyun تغییر پیدا میكنه.
جالب اینجاست كه هر دو نفر هم هیچ تلاشی برای پنهان كردن این رابطه نداشتن. منابع نزدیك از طرف junjin اعلام كرده اند كه : درسته كه اونها در یك رابطه جدی هستند اما با توجه به اینكه joohyun هنوز تازه كاره اونها در مورد این قضیه خیلی مراقب هستند.
رابطه این دو نفر پیش از این به خوبی تونسته بوده در بین هوادارها مخفی باقی بمونه. نام هر دوی اونها در بسیاری از سایت ها در صدر جست و جو های اینترنتی قرار گرفته.
همه توجه ها به این زوج آیدل جدید جلب شده، جایی كه junjin عضوی از قدیمی ترین گروه های آیدل موجود یعنی shinhwa هست و park joo hyun هم عضوی از SPICA از كمپانی B2M Entertainment، كمپانی Lee Hyoriهست.
SPICA به خاطر داشتن مهارت های صدای استثنایی، شهرت زیادی رو به دست آورده.